ART / Lithographs / Litograph 9343130
*
nr 934 3130
LITOGRAPH
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, subject: 52x41,
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, motivet: 52x41
Estimate:
2000
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday January 12 2015
at 18:11:37
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/12 12:19:29
1
300 kr
22/12 18:29:45
2
400 kr
10/1 16:25:35
3
400 kr
10/1 16:25:35
2
400 kr (Robot)
12/1 09:13:12
4
500 kr
12/1 16:40:16
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier toulouse-lautrec
-
9037 LITOGRAPH IN C..
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signed, numbe..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:08
-
9038 LITOGRAPH IN C..
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signed, numbe..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:12
-
9036 LITOGRAPH IN C..
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signed, numbered 51..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:55
-
8264 LITOGRAPH IN C..
Jan Roede. Signed, numbered 87/100, dated 1993. Li..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:29
-
9084 LITOGRAPH IN C..
Lars Norrman (1915-1979), Sweden. Signed, numbered..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:41
-
9064 LITOGRAPH IN C..
Lasse Ã…berg (b. 1940), Sweden. Height: C upplaga m..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:28
*
LITOGRAPH
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 3130
LITOGRAPH
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, subject: 52x41,
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, motivet: 52x41
Estimate: | 2000 |
---|---|
Sold: | SEK 600 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
22/12 12:19:29 | 1 | 300 kr |
22/12 18:29:45 | 2 | 400 kr |
10/1 16:25:35 | 3 | 400 kr |
10/1 16:25:35 | 2 | 400 kr (Robot) |
12/1 09:13:12 | 4 | 500 kr |
12/1 16:40:16 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier toulouse-lautrec
-
9037 LITOGRAPH IN C..
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signed, numbe..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:08 -
9038 LITOGRAPH IN C..
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signed, numbe..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:12 -
9036 LITOGRAPH IN C..
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signed, numbered 51..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:55
-
8264 LITOGRAPH IN C..
Jan Roede. Signed, numbered 87/100, dated 1993. Li..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:29 -
9084 LITOGRAPH IN C..
Lars Norrman (1915-1979), Sweden. Signed, numbered..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:41 -
9064 LITOGRAPH IN C..
Lasse Ã…berg (b. 1940), Sweden. Height: C upplaga m..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:28